sobota, 18 lutego 2017

Kryształowe serca - nowa powieść! Dostępna na wattpad i blogu autorskim!Powieść dostępna na wattpad i na blogu autorki. 
Fabiana Czekaj dopiero wchodzi w dorosłość. Zdaje się jej, że wiedzie poukładane życie u boku swojego chłopaka Tymona i chociaż klocki tej układanki coraz bardziej do siebie nie pasują, próbuje usilnie wytrwać. 
Nagle wszystko traci, bo ktoś bezlitośnie postanowił zamknąć jej dotychczasowe życie. Tajemniczy mężczyzna jednym szybkim cięciem pozbawi Fabianę wszystkiego, a ją samą potraktuje jak element swojego planu, polisę ubezpieczeniową, a może asa, który czeka w rękawie na moment, kiedy będzie potrzebny. Fabiana nie potrafi zrozumieć, jak można być równie okrutnym. Buntuje się i sprzeciwia. Walczy o swoją wolność i godność, ale rywal jest silniejszy. 
Jak skończy się ta bitwa? Kto wygra? Czy Karim Kasymow, który zrobił z młodej dziewczyny swoistą kartę przetargową? A może niedoświadczona Fabiana? Czy odkryje, co ukrywa w sercu jej oprawca? Co zrobi, gdy pozna bolesną prawdę o swojej rodzinie, której to prawdy dowie się właśnie od niego? 

"Kryształowe serca" to powieść pełna dramatyzmu, skrajnych emocji i zawiłych intryg, sekretów i mrocznych tajemnic, mających swój początek jeszcze przed narodzinami Fabiany i Karima. Skomplikowane relacje rodzinne i powiązania między głównymi postaciami dramatu sprawią, że któregoś dnia serca tej dwójki pękną jak kryształ. 
Czy kiedyś odnajdą ścieżkę, którą będą mogli pójść razem, a ich kryształowe serca, twarde i jednocześnie bardzo kruche, w końcu się zagoją?
Poznajcie tę historię...
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza